Torek, 16. april 2024
05.04.2022
09:56
Radeški karateisti na Reki
V soboto je na Reki na Hrvaškem potekalo WKF mednarodno karate tekmovanje - TAD CUP 2022 (memorialni turnir, na katerem so sodelovali tudi radeški karateisti.

Radečani odlični na Reki

RADEČE Tekmovanja na Reki se je udeležilo izjemno število karateistov - 765 tekmovalcev iz 75 karate klubov iz štirih držav. Radečani so se tekmovanja udeležili prvič, šest radeških tekmovalcev je odlično nastopilo v katah posamično in ekipno, osvojili so osem odličnih uvrstitev.

Aljoša Kramar je zmagal v kata veteranih nad 35 let, 1. mesto je osvojila tudi ekipa kata dečkov 9-10 let v postavi Tjaš Kampuš, Nik Slonecki in Vili Kramar. Lili Kramar je v timu kata ekipno deklice 11-12 let osvojila 2. mesto, tri tretja mesta so zasedli Emilija Sigmund (kata deklice 8 let (A)), Nik Slonecki (kata dečki 10 let (B)) in Vili Kramar (kata dečki 10 let (A)), na 5. mesto pa sta se uvrstila Lili Kramar (kata deklice 12 let (A)) in Tjaš Kampuš (kata dečki 10 let (B)).

Fotogalerija (Foto: Karate klub Radeče):