16.03.2022
14:13
KMN Sevnica, futsal
V 2. slovenski futsal ligi so malonogometaši v petek odigrali srečanja 19. kroga, Sevnčani so v domači dvorani premagali ekipo Ajdovščine.

Sevničani trdno na vrhu lestvice

SEVNICA Člani Kluba malega nogometa (KMN) Sevnica so v domači dvorani s 5:0 (1:0) premagali ekipo KMN Ajdovščina. V prvem polčasu so gledalci videli le en zadetek, v 12. minuti je domače v vodstvo popeljal Drobne. Domačini so bili bolj razpoloženi v drugem delu, v 30. in 31. minuti se je med strelce dvakrat vpisal Pavkovič, Pipan je zadel v 35. minuti, Kuhar pa je v zadnji minuti srečanja postavil končni rezultat 5:0.

Do konca prvenstva še dve tekmi

Sevničani so dve tekmi pred koncem prvenstva trdno na vrhu lestvice 2. slovenske futsal lige, ko imajo 12 točk prednosti pred ekipo KMN Miklavž TBS Team 24. V soboto Sevničani gostujejo v Mariboru prav pri omenjenih, v petek, 25. marca, pa bo na sporedu v domači dvorani še tekma s Futsal Olimpijo.