18.01.2022
07:56
KMN Sevnica, futsal
Sevniški malonogometaši so s sobotno zmago potrdili prevlado v 2. slovenski futsal ligi (SFL). Sevničani so v Leskovcu pri Krškem s 4:1 (2:1) premagali ekipo KMN Miklavž TBS Team 24.

Sevničani z zmago potrdili prevlado v 2. SFL

LESKOVEC PRI KRŠKEM Sevniški malonogometaši so v soboto v Leskovcu pri Krškem, srečanje so v Krško preselili zaradi prenove parketa v sevniški dvorani, s 4:1 premagali ekipo KMN Miklavž TBS Team 24.

V Leskovcu pet zadetkov

V 9. minuti je goste v vodstvo popeljal Robnik, Pešec in Krnc pa sta poskrbela, da se je prvi polčas končal s prednostjo gostiteljev. Minuto pred koncem so Sevničani potrdili zmago, ko je zadel Podlesnik, v zadnji minuti pa je za končnih 4:1 še drugič zadel Krnc. Z deseto letošnjo zmago so Sevničani potrdili vodstvo na drugoligaški lestvici, pred drugouvrščeno Futsal Olimpijo (ti imajo sicer tekmo manj) imajo 11 točk prednosti.