16.01.2020
14:50
Člani Kluba malega nogometa Sevnica so se s sredino zmago v drugi tekmi četrtfinala Pokala Slovenije uvrstili na finalni turnir pokala Terme Olima.

Sevničani kot prvi na finalni turnir

Krnc obrnil tekmo in odločil potnika na finale

Prva od štirih povratnih tekem četrtfinala malonogometnega pokalnega tekmovanja je bila v sredo v Sevnici. Sevničani so na prvi tekmi na Škofijah izgubili z 0:2, v sredo pa pokazali boljšo igro. Predvsem v drugem polčasu, ko je padlo kar pet zadetkov. Gostje so še v 35. minuti vodili z 2:3, nato pa je Krnc poskrbel za preobrat. V 36. minuti je izenačil na 3:3, v 39. minuti pa Sevničanov zagotovil polfinalno vstopnico za finalni turnir.

Preostale tri tekme bodo v petek

Preostale tri tekme bodo v petek, Litija proti Dobovcu, KMN Tomaž Šic bar proti KMN Oplast Kobarid, FK Siliko pa proti MNK Kix Ajdovščina.