12.02.2020
08:30
Tekmovalci Drena osvojili 9 naslovov državnih prvakov
V nedeljo, 9. februarja 2020, je v Celju potekalo državno prvenstvo JKA zveze Slovenije v karateju, na katerem je nastopilo 181 tekmovalcev iz 10 klubov Slovenije.

KRŠKO Na tekmovanju so nastopili tudi člani Kluba borilnih veščin Dren iz Leskovca pri Krškem. Kot pravijo, so ponosni na 9 naslovov državnih prvakov. V katah so jih osvojili Luka Skinder (ml. dečki), Nina Kerin (st. kadetinje), Luka Krajnc (ml. kadeti), Klemen Lekše (posebni program), Miha Žarn (člani), Andrej Kerin ( veterani) in člani v kategoriji kata ekipno Kerin, Žarn, Škofljanec.

V borbah sta prvaka postala Vesna Bezgovšek (članice) in Žan Škofljanec (člani). Srebro je v katah osvojil Nejc Praprotnik (ml. kadeti), bronasti pa je bil Luka Zekovič (st. kadeti) in kata ekipno (kadeti) Krajnc L., Praprotnik Nejc, Zekovič L., v borbah pa je bron osvojil še Kaj Vukovič.

Fotogalerija (Foto: KBV Dren):

Konec oktobra svetovno prvenstvo

"S temi dosežki pa so si nekateri člani priborili vstopnico za svetovno prvenstvo, ki bo konec oktobra na Japonskem," so sporočili iz kluba.