V Posavju N/A° C Četrtek, 18. april 2024
31.01.2022
11:37
RK Sevnica, 1. B liga
Potem ko so v sredo Slovenjgrajčani v Krškem končali krški niz 11 tekem brez poraza in tako Krčane izločili iz pokalnega tekmovanja, so v petek brez osmine finala ostali še Sevničani.

Sevničani izpadli iz pokalnega tekmovanja

LJUBLJANA V 1/16 rokometnega Pokala Slovenije so sevniški rokometaši v petek v Ljubljani gostili ekipo MRK Krka. Tekmo so zaradi menjave parketa v sevniški dvorani odigrali v dvorani Krim, Sevničani pa so se v prvem delu dobro upirali prvoligaški ekipi Ljubljane. Prvi polčas se je končal z rezultatom 15:17, v nadaljevanju so gostje (hkrati pa domačini) pokazali razliko, imeli več razpoloženih igralcev od Sevničanov in na koncu slavili z osmimi rezultati prednosti. Na semaforju je bilo 28:36, pri Sevničanih je bil z 12 zadetki najuspešnejši strelec Cigler, pri Ljubljančanih jih je Batagelj dosegel 6, Pintar pa enega manj.

Ostane jim samo še liga

Krčanom in Sevničanom tako v nadaljevanju prvenstva ostane le še 1. B slovenska rokometna liga. Sevničani bodo v soboto v Radečah gostili ekipo Črnomlja, Krčani v domači dvorani pričakujejo ekipo ŠD Mokerc - KIG.

RK Sevnica : MRK Ljubljana
28:36 (15:17)