KK Krško : KK Brežice
V košarkarskem derbiju v 4. slovenski košarkarski ligi so bili krški košarkaši še enkrat boljši od Brežičanov.

Krčani še enkrat boljši od Brežičanov

Prvi polčas izenačen, Krčani so razliko naredili v tretji četrtini

Krčani so v 8. krogu 4. slovenske košarkarske lige v Krškem z 71:59 premagali ekipo KK Brežice. Prvo četrtino so z 9:17 dobili Brežičani, drugo Krčani z 17:8 in polčas se je tako končal z izenačenih 26:25. Gledalci so zato več košev videli v drugem polčasu, tretjo četrtino so dobili domači z 21:13, zadnja četrtina pa je bila bolj izenačena in se je končala z 24:21, ob koncu srečanja pa je bil na semaforju rezultat 71:59.

71:59 (17:8, 9:17, 21:13, 24:21)