V Posavju 10.7° C Ponedeljek, 29. 2024
13.09.2023
10:51
NK Krško
V 4. krogu 3. slovenske nogometne lige vzhod polovičen uspeh posavskih nogometašev.

4. krog 3. SNL vzhod

Premium Dobrovce : NK Krško 1:2 (0:1)

Krški nogometaši so v 4. krogu 3. slovenske nogometne lige v soboto gostovali pri ekipi Premium Dobrovce in zabeležili drugo letošnjo zmago. V 38. minuti je Krčane v vodstvo popeljal Tadej Petančič, s tem rezultatom se je prvi polčas tudi zaključil. V 72. minuti je na 1:1 z enajstmetrovke znižal Nick Hanik Horvat, deset minut pozneje pa je odločilni zadetek za drugo zmago v letošnjem prvenstvu dosegel Žiga Ribič.

Avto Rajh Ljutomer : Brežice 1919 Terme Čatež 3:0 (2:0)

V Ljutomeru so gostovali brežiški nogometaši. Domače je v 15. minuti v vodstvo popeljal Luka Nemec, v 34. minuti je rezultat polčasa postavil Nino Bertalanič, Nemec je bil v 70. minuti uspešen še v drugo za končnih 3:0.

Kako naprej?

V naslednjem krogu Krčane na domačem Gubcu čaka tekma s Šampionom, Brežičani bodo v tekmi pod reflektorji gostili ekipo Podvincev.