V Posavju 13.5° C Sreda, 1. 2024
30.01.2023
18:13
KMN Sevnica, futsal
Sevniški malonogometaši so s tretjo zmago v zadnjih štirih krogih 1. slovenske nogometne lige skočili z dna lestvice in so le še dve točki oddaljeni od 6. mesta.

KMN Sevnica : ŠD Mlinše
5:3 (3:0)

Tretja zmaga v štirih tekmah

SEVNICA Sevniški malonogometaši nadaljujejo z odličnimi predstavami v 1. slovenski futsal ligi. V 17. krogu so v domači dvorani s 5:3 (3:0) premagali ekipo ŠD Mlinše. V 12. minuti je zadel Nečemer, nato pa je bil v 15. in 16. minuti dvakrat uspešen Drobne, s tem rezultatom se je prvi polčas tudi zaključil. V drugi minuti drugega dela je na 3:1 znižal Kos, nato je bil uspešen tudi Jakupović, v 30.minuti pa je na 3:3 izenačil Osredkar. A Sevničani se niso predali, v 36. minuti je svoj tretji zadetek dosegel Drobne, v predzadnji minuti srečanja pa je v 39. minuti Martič potrdil zmagovalca. Sevnica : ŠD Mlinše 5:3.

Do konca še štirje krogi

Sevničane do 24. marca čakajo še štirje krogi, 10. februarja bodo gostovali v Ljutomeru pri ekipi KMN Meteorplast Šic bar, nato pa 17. februarja v Sevnico prihajajo člani Futsal kluba Dobrepolje. Prav Dobrepolje so na prvoligaški lestvici dve točki pred Sevničani.