V Posavju 20.2° C Sobota, 4. 2024
03.04.2023
13:52
Štirje mladi plavalci krškega Celulozarja so minulo soboto tekmovali na Pokalu Boberček, ki je letos prvič štel v sklop tekmovanj za Razvojni pokal Slovenije.

Ana Menoni zmagala na 100m hrbtno in bila 2. na 50m hrbtno

RAVNE NA KOROŠKEM Plavalci so tekmovali v 50m bazenu pod balonom, kar je bila za krške plavalce povsem nova izkušnja. Četudi so zadnji trening v olimpijskem bazenu opravili jeseni, se izziva niso ustrašili. V skoraj vseh nastopih so fantje in dekle krepko popravili osebne rekorde in dosegli nekaj odličnih uvrstitev.

Mladi Celulozarji prvič po jeseni olimpijskem bazenu

Najmlajša v ekipi Ana Menoni je na 100m hrbtno med mlajšimi deklicami prepričljivo zmagala, na pol krajši razdalji pa osvojila 2. mesto. Starejši deček Nejc Kranjc je bil najvišje na 6. mestu na 400m prosto, Tin Babič je bil v isti disciplini in kategoriji 8., Lovro Kožar pa je do najboljše uvrstitve priplaval z 20. mestom na 50 prsno.

Fotogalerija (Foto: Plavalni klub Celulozar Krško):