X
SOB
12° 24°
NED
12° 22°
NEKtemperatura 11,5 °Cvlažnost 95,7 %veter 1,29 m/stlak 998 mbarstopnja doze 92,2 nSv/h
SAVA103,9 m³/s pretoktemperatura 17,0 °CKRŠKOtemperatura 13,2 °Cvlažnost 81,8 %veter 1,86 m/sstopnja doze 72,8 nSv/h
Vnesi kodo za adwords...
Ob prihodu na kraj dogodka so gasilci PGE Krško ugotovili, da je požar poslopja polno razvit.
Vnesi kodo za adwords...

Gasilci PGe Krško so bili obveščeni o požaru zapuščenega gospodarskega objekta v kraju Straža pri Raki, MO Krško. Izvozili so z dvema voziloma in tremi gasilci –tehničnimi reševalci.

Ob prihodu na kraj dogodka so ugotovili, da je požar poslopja polno razvit. Takoj so pričeli z gašenjem in varovanjem sosednjega objekta. Objekt so uspeli hitro pogasiti in omejiti škodo, pri intervenciji in pospravljanju opreme so jim pomagali tudi gasilci PGD Senuše. O dogodku so bile obveščene vse pristojne službe. 

Vir: PGE Krško

Vnesi kodo za adwords...
Sobota
Oblačno
23.6°C / 11.6°C
Veter: 8.2 km/h
Nedelja
Oblačno
22.4°C / 11.9°C
Veter: 15 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak

     

    nek

     

    fakulteta za energetiko logo siv 1

     

    avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!