X
NED
17°
PON
17°
TOR
12°
Vnesi kodo za adwords...
Policisti so pri nadzoru državne meje s Hrvaško pri nezakonitem vstopu v državo prijeli 203 tujce, tudi tokrat je bilo največ (51) Rusov. Sledijo Indijci, Pakistanci in Kubanci.
Vnesi kodo za adwords...

Na meji prijeli 203 tujce

Policisti so med opravljanjem nalog varovanja državne meje med 9. in 12. decembrom na območju Policijske postaje Brežice prijeli 203 tujce.

Največ je bilo Rusov

Na območju krajev Loče, Obrežje, Rigonce, Dobova, Podgračeno, Jesenice, Bukošek in Nova vas pri Mokricah so izsledili in prijeli 51 državljanov Rusije, 45 državljanov Indije, 45 državljanov Pakistana, 28 državljanov Kube, 14 državljanov Sirije, devet državljanov Afganistana, pet državljanov Maroka, štiri državljane Tunizije in dva državljana Bangladeša.

Postopki s tujci še niso zaključeni

Policijski postopki s tujci, ko so nezakonito prestopili državno mejo, še niso zaključeni, pravijo na Policijski upravi Novo mesto.

malice v posavju 1
Nedelja
Megla
17°C / 3.6°C
Veter: 14.1 km/h
Ponedeljek
Dež
16.8°C / 6.5°C
Veter: 32.3 km/h
Torek
Dež
11.6°C / 5.6°C
Veter: 21.3 km/h
Sreda
Dež
14.3°C / 5.8°C
Veter: 27.9 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak nek fakulteta za energetiko logo siv 1 avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!