X
TOR
SRE
ČET

Vnesi kodo za adwords...
Zgodilo se je v ograjeni posavski ribogojnici.

Vnesi kodo za adwords...

Policisti Policijske uprave Novo mesto so posredovali v 78 nujnih primerih in na številko 113 prejeli 237 klicev.

Preko noči je neznanec prišel do ograjene ribogojnice v Gadovi peči. Naredil je luknjo v mrežnati ograji in iz bazena ribogojnice ukradel okoli 30 kg postrvi. Lastnika je oškodoval za 300 eur.


Nedovoljeni prehodi državne meje
Policisti so na območju PP Brežice (Rigonce, Dobova, Obrežje, Kapele, Loče) izsledili in prijeli 24 državljanov Afganistana, 6 državljanov Maroka, 4 državljane Nepala, 2 državljana Sirije in po enega državljana Nigerije, Toga, Iraka, Azerbajdžana, Alžirije in Irana. Policisti PP Črnomelj so pri Marindolu izsledili in prijeli 1 državljana Maroka, policisti PP Metlika pa so v Metliki izsledili in prijeli 1 državljana Maroka in 1 državljana Alžirije. Policijski postopki s tujci, ki so nedovoljeno prestopili državno mejo, še potekajo.

Vir: PU Novo mesto

malice v posavju 1

Torek
Padavine
6.4°C / 1.6°C
Veter: 7 km/h
Sreda
Dež
5.5°C / 4.2°C
Veter: 16.7 km/h
Četrtek
Dež
5.8°C / 4.1°C
Veter: 12.1 km/h
Petek
Megla
11.4°C / 2°C
Veter: 3.7 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak nek fakulteta za energetiko logo siv 1 avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Icon malice

Malice v Posavju

Preverite ponudbo malic v Posavju in izberite, kaj boste danes okusili.

 

Icon kamera

Spletne kamere

Preverite trenutno dogajanje v Posavju v živo, kjerkoli že ste.

 

Icon oglasevanje

Oglaševanje na portalu

Povečajte prepoznavnost svojega podjetja z oglasi na našem portalu.

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!