X
SOB
17°
NED
18°
PON
16°
Vnesi kodo za adwords...
Ko nič ni več sveto...
Vnesi kodo za adwords...

V noči na 22. 7. so v Sevnici neznanci vlomili v tri cerkve. Iz dveh objektov so odtujili manjšo količino denarja, z vlomi pa so povzročili za okoli 1.000 evrov škode.

PU Novo mesto pa je obravnavala tudi nedovoljene prehode državne meje

Policisti so na območju PP Brežice (Rigonce, Obrežje, Dobova, Loče, Brežice, Jereslavec, Slovenska vas) izsledili in prijeli 15 državljanov Afganistana, sedem državljanov Egipta, šest državljanov Bangladeša, pet državljanov Kitajske, tri državljane Sirije, tri državljane Pakistana, dva državljana Alžirije, dva državljana Maroka, državljana Irana in državljana Rusije. Na območju Novega mesta so prijeli dva državljana Maroka. Policijski postopki s tujci, ki so nedovoljeno prestopili državno mejo, še potekajo.

Vir: PU Novo mesto

malice v posavju 1
Sobota
Oblačno
17.1°C / 4.4°C
Veter: 13.9 km/h
Nedelja
Oblačno
18°C / 4.8°C
Veter: 9.4 km/h
Ponedeljek
Oblačno
16.1°C / 3°C
Veter: 7 km/h
Torek
Oblačno
16.9°C / 4.9°C
Veter: 12.1 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak nek fakulteta za energetiko logo siv 1 avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!