X
PON
17°
TOR
12°
SRE
14°
Vnesi kodo za adwords...

Po trku traktor zagorel, 51-letnik umrl na kraju.

Vnesi kodo za adwords...

Na regionalni cesti med Lešnico in Otočcem pri Novem mestu je v ponedeljek zvečer prišlo do nesreče, v kateri je umrl 51-letni traktorist. Zanj so bile usodne poškodbe, ki jih je dobil med prevračanjem, potem ko se je v traktor zaletel 51-letni voznik osebnega avtomobila, so sporočili s Policijske uprave Novo mesto. Po prvih podatkih se je 51-letnik z osebnim vozilom peljal iz smeri Novega mesta proti Otočcu, pri tem pa trčil v zadnji del traktorja, ki ga je v isti smeri pred njim vozil drug 51-letnik. Po trčenju je traktor odbilo na travnik, kjer se prevrnil in zagorel. Med prevračanjem je voznik padel iz traktorja in zaradi poškodb umrl na kraju nesreče. 

 

Poziv očividcem

 

Po nekaterih informacijah naj bi za voznikom osebnega avtomobila Škoda rapid vozilo še več voznikov. Zaradi razjasnitev vseh okoliščin policisti prosijo te voznike in ostale očividce nesreče, da pokličejo policiste na številko 113 ali na Postajo prometne policije Novo mesto na številko 07 33 27 450.

 


 

O nesreči sta bili obveščeni preiskovalna sodnica in okrožna državna tožilka. Preiskovalna sodnica je odredila tehnični pregled za udeležena vozila in več drugih opravil. Policisti pa nadaljujejo ugotavljanje vseh okoliščin in bodo o ugotovitvah seznanili pristojno tožilstvo, so sporočili.

malice v posavju 1
Ponedeljek
Dež
16.7°C / 5°C
Veter: 29 km/h
Torek
Dež
11.7°C / 6°C
Veter: 23.8 km/h
Sreda
Dež
13.6°C / 5.7°C
Veter: 32.2 km/h
Četrtek
Oblačno
13.7°C / 5.3°C
Veter: 22.4 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak nek fakulteta za energetiko logo siv 1 avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!