X
PON
17°
TOR
12°
SRE
13°
Vnesi kodo za adwords...
Na kraj je bilo takoj napoteno večje število policistov.
Vnesi kodo za adwords...

Nekaj pred 20. uro so bili policisti PU Novo mesto obveščeni, da je pred prodajalno na območju Čateža ob Savi prišlo do pretepa. Na kraj je bilo takoj napoteno večje število policistov. Vzpostavili so javni red in mir, zbrali obvestila in ugotovili identiteto osmih vpletenih oseb.

Ugotovljeno je bilo, da se osebe med sabo poznajo in so v sporu. Ena oseba je zaradi lažjih poškodb potrebovala zdravniško oskrbo. Vse okoliščine policisti še preiskujejo in bodo na podlagi ugotovitev zoper vpletene ustrezno ukrepali.


Nedovoljeni prehodi državne meje

Policisti so na območju PP Brežice (Rigonce, Dobova, Rakovec, Jesenice) izsledili in prijeli 19 državljanov Egipta, 11 državljanov Bangladeša, sedem državljanov Afganistana, štiri državljane Turčije, tri državljane Indije, tri državljane Sudana in dva državljana Maroka. Policijski postopki s tujci, ki so nedovoljeno prestopili državno mejo, še potekajo.

Vir: PU Novo mesto

malice v posavju 1
Ponedeljek
Dež
16.7°C / 5°C
Veter: 33.2 km/h
Torek
Dež
11.7°C / 6°C
Veter: 25 km/h
Sreda
Dež
13.2°C / 5.5°C
Veter: 29.9 km/h
Četrtek
Oblačno
13.9°C / 5.2°C
Veter: 21.1 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak nek fakulteta za energetiko logo siv 1 avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!