X
PET
10° 22°
SOB
12° 24°
NED
12° 22°
NEKtemperatura 12,1 °Cvlažnost 89,5 %veter 0,42 m/stlak 998 mbarstopnja doze 88,7 nSv/h
SAVA103,9 m³/s pretoktemperatura 17,1 °CKRŠKOtemperatura 13,9 °Cvlažnost 77,3 %veter 1,47 m/sstopnja doze 71,3 nSv/h
Vnesi kodo za adwords...
Policisti so opravili ogled kraja dejanja in nadaljujejo z zbiranjem obvestil.
Vnesi kodo za adwords...

Kot so nam sporočili s PP Laško, je 10. september okrog 11. ure, občan iz Radeč na dvorišče sprejel voznika črnega vozila, ki se je predstavil kot serviser toplotnih črpalk. Občan ga je povabil v hišo, kjer sta se pogovarjala o domnevnem popravilu.

Medtem je v stanovanje neopazno vstopil še drugi neznanec, ki se je povzpel v zgornjo etažo hiše. Od tam je odtujil gotovino v višini približno 5.000 evrov, nato pa skupaj s sostorilcem kraj zapustil. Policisti so opravili ogled kraja dejanja in nadaljujejo z zbiranjem obvestil. O zadevi bo obveščeno Okrožno državno tožilstvo.

Vnesi kodo za adwords...
Petek
Oblačno
22.2°C / 9.5°C
Veter: 10.6 km/h
Sobota
Oblačno
23.6°C / 11.6°C
Veter: 8.2 km/h
Nedelja
Oblačno
22.4°C / 11.9°C
Veter: 15 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak

     

    nek

     

    fakulteta za energetiko logo siv 1

     

    avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!