X
ČET
13° 21°
PET
10° 22°
SOB
12° 24°
NEKtemperatura 14,3 °Cvlažnost 62,0 %veter 1,98 m/stlak 998 mbarstopnja doze 84,5 nSv/h
SAVA130,4 m³/s pretoktemperatura 16,5 °CKRŠKOtemperatura 13,9 °Cvlažnost 64,4 %veter 0,38 m/sstopnja doze 67,1 nSv/h
Vnesi kodo za adwords...
Bliskovita intervencija.
Vnesi kodo za adwords...

V sredo, 10. decembra 2025, je ob 19.09 Regijski center za obveščanje Brežice prejel obvestilo, da se je občanu na železniški postaji Krško v Mestni občini Krško zaklenilo osebno vozilo. Na kraj dogodka sta se takoj odpravila dva gasilca – tehnična reševalca iz Poklicne gasilske enote Krško.

Po prihodu sta opravila pregled situacije in ocenila najprimernejši način posredovanja. S strokovnim tehničnim posegom sta vozilo hitro in varno odprla ter tako lastniku omogočila ponovni dostop. Intervencija je potekala brez zapletov. Gasilci so se v enoto vrnili ob 19.30 in zaključili z intervencijo.

Vnesi kodo za adwords...
Četrtek
Padavine
20.7°C / 12.8°C
Veter: 12 km/h
Petek
Oblačno
22.2°C / 9.5°C
Veter: 10.6 km/h
Sobota
Oblačno
23.6°C / 11.6°C
Veter: 8.2 km/h
Nedelja
Oblačno
22.4°C / 11.9°C
Veter: 15 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak

     

    nek

     

    fakulteta za energetiko logo siv 1

     

    avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!