X
TOR
19° 31°
SRE
20° 31°
ČET
19° 32°
NEKtemperatura 29,6 °Cvlažnost 51,8 %veter 1,63 m/stlak 998 mbarstopnja doze 90,4 nSv/h
SAVA115,2 m³/s pretoktemperatura 23,3 °CKRŠKOtemperatura 29,6 °Cvlažnost 62,2 %veter 1,31 m/sstopnja doze 69,3 nSv/h
Vnesi kodo za adwords...
Ste opazili v soboto ali nedeljo kakšen kombi? Ukradena je bila zunanja in notranja enota toplotne črpalke Daikin altherma.
Vnesi kodo za adwords...

»V Brezini je bila ukradena toplotna črpalka. Narejeno je tudi veliko škode. Če je kdo opazil kakšen kombi pri na novo zgrajeni hiši v soboto ali nedeljo, naj javi. Naj javi tudi, če je opazil karkoli drugega sumljivega,« je zaslediti zapis na Facebooku.

S PU Novo mesto medtem sporočajo, da je območju Brezine med 11. in 15. julijem neznanec vlomil v nedograjeno stanovanjsko hišo in odtujil zunanjo in notranjo enoto toplotne črpalke Daikin altherma. S tatvino in poškodovanjem objekta zaradi vlomov je po oceni izvajalca del povzročil za okoli 35.000 evrov škode.

Vnesi kodo za adwords...
malice v posavju 1
megadom-nova-od-2-6
Torek
Megla
30.9°C / 19°C
Veter: 13 km/h
Sreda
Oblačno
31.4°C / 20.2°C
Veter: 11.3 km/h
Četrtek
Delno oblačno
32.2°C / 19°C
Veter: 10 km/h
Petek
Megla
33.5°C / 16.4°C
Veter: 11.5 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak

     

    nek

     

    fakulteta za energetiko logo siv 1

     

    avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!