X
ČET
19° 32°
PET
19° 34°
SOB
19° 36°
NEKtemperatura 18,0 °Cvlažnost 100,0 %veter 0,96 m/stlak 1.000 mbarstopnja doze 90,3 nSv/h
SAVA105,6 m³/s pretoktemperatura 23,5 °CKRŠKOtemperatura 20,6 °Cvlažnost 89,8 %veter 1,38 m/sstopnja doze 70,7 nSv/h
Vnesi kodo za adwords...
megadom-nova-od-2-6
Policisti so na območju policijske postaje Brežice (Rigonce, Dobova, Kapele, Žejno, Nova vas pri Mokricah, Podvinje) izsledili in prijeli
Vnesi kodo za adwords...
megadom-nova-od-2-6

V Posavju prijeli 84 tujcev, največ iz Afganistana (42)

Policisti so na območju policijske postaje Brežice (Rigonce, Dobova, Kapele, Žejno, Nova vas pri Mokricah, Podvinje) izsledili in prijeli 42 državljanov Afganistana, 13 državljanov Maroka, devet državljanov Sirije, sedem državljanov Turčije, tri državljane Malija, tri državljane Nepala, dva državljana Sierra Leone in po enega državljana Pakistana, Gane, Senegala, Konga, Kameruna in Palestine. Policijski postopki s tujci, ki so nezakonito vstopili v Slovenijo, še niso zaključeni.

Vnesi kodo za adwords...
megadom-nova-od-2-6
malice v posavju 1
Četrtek
Pretežno jasno
31.9°C / 19.2°C
Veter: 12.5 km/h
Petek
Pretežno jasno
33.7°C / 18.5°C
Veter: 15 km/h
Sobota
Sončno
35.8°C / 18.7°C
Veter: 7.9 km/h
Nedelja
Delno oblačno
38°C / 19.6°C
Veter: 10.5 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak

     

    nek

     

    fakulteta za energetiko logo siv 1

     

    avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!