X
SRE
20° 32°
ČET
19° 33°
PET
19° 34°
NEKtemperatura 30,2 °Cvlažnost 45,3 %veter 2,65 m/stlak 1.000 mbarstopnja doze 91,9 nSv/h
SAVA102,7 m³/s pretoktemperatura 23,2 °CKRŠKOtemperatura 31,3 °Cvlažnost 46,0 %veter 1,78 m/sstopnja doze 69,2 nSv/h
Vnesi kodo za adwords...
Prijeli štiri tihotapce, ki so prevažali 23 tujcev na območju PU Novo mesto.
Vnesi kodo za adwords...

Med opravljanjem nalog na območju Čateža ob Savi so policisti 4. oktobra okoli 10. ure kontrolirali voznika osebnega avtomobila Fiat croma slovenskih registrskih oznak. Med postopkom so ugotovili, da 34-letni državljan Srbije prevaža šest državljanov Turčije, ki so nedovoljeno vstopili v Slovenijo. Enega izmed tujcev je prevažal v prtljažniku vozila.

Med opravljanjem nalog v Krškem pa so policisti 5. 10. popoldne ustavili voznika osebnega avtomobila Volkswagen passat slovenskih registrskih oznak. Med postopkom so ugotovili, da 24-letni državljan Srbije v vozilu prevaža pet državljanov Turčije, ki so nezakonito vstopili v Slovenijo.

Vnesi kodo za adwords...
malice v posavju 1
Sreda
Oblačno
31.9°C / 20°C
Veter: 11.9 km/h
Četrtek
Delno oblačno
32.6°C / 19.2°C
Veter: 13.8 km/h
Petek
Pretežno jasno
33.8°C / 18.5°C
Veter: 11.2 km/h
Sobota
Pretežno jasno
35.9°C / 18.3°C
Veter: 4.8 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak

     

    nek

     

    fakulteta za energetiko logo siv 1

     

    avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!