X
ČET
18°
PET
17°
SOB
18°
Vnesi kodo za adwords...
Včeraj, 29. julija je na avtocestnem odseku Smednik-Drnovo prišlo do prometne nesreče v kateri je bil poškodovan motorist. Motorista so oskrbeli v Splošni bolnišnici Brežice.
Vnesi kodo za adwords...

Nesreče v cestnem prometu

Ob 16.41 je prišlo na avtocestnem odseku Smednik-Drnovo, občina Krško do prometne nesreče v kateri je bil udeležen motorist. Gasilci PGE Krško so zavarovali kraj nesreče in nudili pomoč NMP Krško, ki so poškodovanega prepeljali v Splošno bolnišnico Brežice.

 

Tehnična in druga pomoč

 Ob 10.47 so na Erjavčevi ulici, v občini Krško, posredovali gasilci PGE Krško, ki so s tehničnim posegom odklenili osebno vozilo.

Vir: ReCo Brežice, foto: PGE Krško

malice v posavju 1
Četrtek
Padavine
17.8°C / 6.8°C
Veter: 10.8 km/h
Petek
Padavine
16.7°C / 7.3°C
Veter: 8.3 km/h
Sobota
Oblačno
17.5°C / 6°C
Veter: 20 km/h
Nedelja
Megla
17.6°C / 3.2°C
Veter: 7.9 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak nek fakulteta za energetiko logo siv 1 avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!