X
NED
17°
PON
17°
TOR
12°
Vnesi kodo za adwords...
Policisti so pri nadzoru meje od petka do torka prijeli 328 tujcev, ki so k nam prišli na nezakonit način. Policisti so 26 dni pred napovedanim padcem schenskege meje tujce prijeli na 11 lokacijah.
Vnesi kodo za adwords...

V Posavju od petka do torka prijeli 328 tujcev

Brežice

Policisti so med opravljanjem nalog varovanja državne meje med 2. in 6. decembrom pri nezakonitem prehodu državne meje s Hrvaško na območju Policijske postaje Brežice prijeli 328 tujcev. Policisti so tujce prijeli na enajstih lokacijah, na območjih naselij Loče, Obrežje, Rigonce, Slovenska vas, Dobova, Brezje pri Veliki Dolini, Ponikve, Mihalovec, Vrhje, Jereslavec in Mostec.

126 Rusov, 71 Indijcev, 45 Kubancev

Med prijetimi je bilo 126 državljanov Rusije, 71 državljanov Indije, 45 državljanov Kube, 26 državljanov Pakistana, 14 državljanov Sirije, 13 državljanov Bangladeša, 10 državljanov Afganistana, devet državljanov Iraka, osem državljanov Maroka, štiri državljane Nepala in dva državljana Konga.

Metlika

Med petkom in torkom so na območju Policijske postaje Metlika pri Božakovem in Krasincu prijeli štiri državljane Afganistana in državljana Pakistana. Policijski postopki s tujci, ko so nezakonito prestopili državno mejo, še niso zaključeni.

malice v posavju 1
Nedelja
Megla
17°C / 3.6°C
Veter: 14.1 km/h
Ponedeljek
Dež
16.8°C / 6.5°C
Veter: 32.3 km/h
Torek
Dež
11.6°C / 5.6°C
Veter: 21.3 km/h
Sreda
Dež
14.3°C / 5.8°C
Veter: 27.9 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak nek fakulteta za energetiko logo siv 1 avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!