X
TOR
17°
SRE
19°
ČET
Vnesi kodo za adwords...
megadom
Zgodilo se je na Gubčevi ulici.
Vnesi kodo za adwords...
megadom

Ob 12.41 uri so bili gasilci PGE Krško preko ReCO Brežice, na zaprosilo Dispečerskega centra zdravstva Maribor (DCZ Maribor), aktivirani za pomoč pri prenosu obolele osebe iz večstanovanjskega objekta na Gubčevi ulici v mestni občini Krško.

Po prihodu na kraj so ugotovili, da gre za oslabelo osebo, nameščeno v četrtem nadstropju. Zaradi oteženega dostopa so za varen prenos uporabili avto lestev. Osebo so varno prenesli iz objekta in jo predali ekipi NMP Krško v nadaljnjo oskrbo. Intervencija je potekala brez zapletov.

Vir: PGE Krško

Vnesi kodo za adwords...
megadom
Torek
Oblačno
16.8°C / 5°C
Veter: 13 km/h
Sreda
Oblačno
19°C / 4.8°C
Veter: 25.5 km/h
Četrtek
Dež
9.1°C / 4.4°C
Veter: 39.6 km/h
Petek
Dež
9.5°C / 2.5°C
Veter: 39.7 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak nek fakulteta za energetiko logo siv 1 avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!