X
NED
17°
PON
17°
TOR
12°
Vnesi kodo za adwords...
Društvo Sonček Posavje je tudi v letošnjem letu že tradicionalno organiziralo obdaritev članov in obisk Božička.
Vnesi kodo za adwords...

Božiček obdaril člane Društva Sonček Posavje

KRŠKO Zaključek smo pripravili v Gostišču Senica na Senovem, program z igrico "Mali Mišek " je za nas pripravila OŠ Koprivnica, na sam kraj je nastopajoče prostovoljno pripeljal g. Božidar Bračun. Božiček nas je obdaril z darili naših donatorjev, Mita trgovina, DM, Lisca, Telekom, saj smo z njihovo pomočjo pripravili čudovita darila. Na samem dogodku so nam predali donacijo tudi Poklicna gasilska enota Krško in Društvo ljubiteljev motorjev Matija Gubec, za kar smo zelo hvaležni, saj moramo že sedaj pridobiti sredstva, če želimo program v naslednjem letu izpeljati po planu.

Fotogalerija (Foto: Anton Hruševar):

V našem društvu je vse več aktivnih članov, kar nas zelo veseli, saj to pomeni, da imamo zelo kvaliteten program, ki ga je vredno obiskovati. Skupaj smo preživeli čudovito nedeljsko popoldan, z druženjem ob prijetni živi glasbi g. Jerneja Brilej-a. Vsakemu posebej se iz srca zahvaljujemo za pomoč in sodelovanje, vsem pa želimo čarobne praznike ter srečno, zdravo in uspešno novo leto 2023.

Društvo Sonček Posavje
Foto: Anton Hruševar

malice v posavju 1
Nedelja
Megla
17°C / 3.6°C
Veter: 14.1 km/h
Ponedeljek
Dež
16.8°C / 6.5°C
Veter: 32.3 km/h
Torek
Dež
11.6°C / 5.6°C
Veter: 21.3 km/h
Sreda
Dež
14.3°C / 5.8°C
Veter: 27.9 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak nek fakulteta za energetiko logo siv 1 avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!