X
PET
13°
SOB
12°
NED
12°
Vnesi kodo za adwords...
Zgodilo se je včeraj zvečer, na AC v smeri Drnovega proti Čatežu.
Vnesi kodo za adwords...

16. 12. 2025, ob 20.14 so bili gasilci PGE Krško preko ReCO Brežice obveščeni o prometni nesreči osebnega vozila na AC smer Smednik-Drnovo.

"Izvozili smo z dvema voziloma in štirimi gasilci – tehničnimi reševalci. Kljub temeljitemu ogledu celotne trase AC nismo našli sledi nezgode. Po preverjanju podatkov smo prišli do nove informacije, da se je nesreča zgodila na AC v smeri Drnovega proti Čatežu. Ob prihodu na kraj so policisti in delavci DARS-a že naredili ogled in zavarovali kraja dogodka, mi smo pa izvedli požarno varovanje in odklopili akumulator. Ker ni bilo poškodovane osebe smo policistom pomagali pri razsvetljavi kraja dogodka. Nudili smo pomoč avto vleki pri izvleki poškodovanega vozila, ki je obtičalo v jarku ob avtocesti. V enoto smo se vrnili ob 22:54 uri," so sporočili s PGE Krško.

Vnesi kodo za adwords...
malice v posavju 1
Petek
Oblačno
13°C / 4.1°C
Veter: 23.7 km/h
Sobota
Dež
11.9°C / 4.5°C
Veter: 16.9 km/h
Nedelja
Oblačno
12.3°C / 4.1°C
Veter: 12.7 km/h
Ponedeljek
Megla
13.5°C / 0.6°C
Veter: 11 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak nek fakulteta za energetiko logo siv 1 avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!