X
PET
13°
SOB
12°
NED
13°
Vnesi kodo za adwords...
Plohe in nevihte bodo najverjetnejše v soboto, ponekod bi se lahko začele pojavljati že v petek, stabilnejše vreme pa bo od ponedeljka naprej. Pa še to ne povsem stabilno.
Vnesi kodo za adwords...

Kakšno vreme nas čaka za vikend?

V petek bodo nevihte verjetnejše na severzahodu

V petek bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo, popoldne bodo posamezne plohe ali nevihte, ki bodo verjetnejše na severozahodu. Najvišje dnevne temperature bodo od 26 do 31, na Primorskem do 33 °C.

V soboto s plohami in nevihtami

V soboto dopoldne bo večinoma sončno, sredi dneva in popoldne bodo nastajale krajevne plohe in nevihte, te se bodo nadaljevale v noč. Možni bodo tudi močnejši nalivi. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 20, najvišje dnevne od 23 do 29, na Primorskem in na vzhodu Slovenije do 31 °C.

Tudi v nedeljo ne bo stabilno

V nedeljo bo spremenljivo oblačno s krajevnimi plohami in nevihtami, ki bodo pogostejše sredi dneva in popoldne. 

Vnesi kodo za adwords...
malice v posavju 1
Petek
Oblačno
12.9°C / 4.1°C
Veter: 23.7 km/h
Sobota
Dež
12.4°C / 4.1°C
Veter: 22.7 km/h
Nedelja
Oblačno
12.7°C / 3.4°C
Veter: 14.3 km/h
Ponedeljek
Megla
13.9°C / 0.6°C
Veter: 11.6 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak nek fakulteta za energetiko logo siv 1 avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!