X
TOR
SRE
ČET

Vnesi kodo za adwords...
Vsem se je opravičila in dejala, da je tudi ona samo človek.

Vnesi kodo za adwords...

Naša posavska rojakinja Rebeka Dremelj je morala odpovedati svoj nastop, saj je zbolela.  »Po 130 plus predstavah, bom žal morala zadnjo v temu letu v Mengšu odpovedati,« je povedala Dremljeva in pojasnila, da zelo močno kašlja. »Strah me je, da bom kašljala v mikrofon. In glede na to, da sem na odru uro štirideset, da laufam, kričim in norim … Mislim, da tisti gledalci, ki ste kupili današnje karte, si zaslužite konkretno predstavo,« je pojasnila. Dremljeva in se vsem opravičila.

Je pa najuspešnejša slovenska misica vseh časov že sporočila tudi nov datum predstave. »Iskreno opravičilo vsem, ki ste za danes kupili karte! Žal moramo PREDSTAVO ODPOVEDATI/ PRESTAVITI na ponedeljek 6.1.2025 ob 20.00 uri. ( veljajo iste vstopnice), Čez 140 sem jih zvozila brez odpovedi, pa je žal prišel tisti dan, ko moram to verigo prekinit! Oprostite! Preveč kašljam, da bi si lahko privoščila 1,40 ure skakanja po odru in “krehanja” v mikrofon. Ker si kot gledalec zaslužite najboljšo verzijo Jamske ženske je današnji ukrep nujen! Oprostite prosim. Vse lepo vsem,« je zapisala poleg posnetka, na katerem se vidi, da je res močno zbolela.

Monokomediji Jamska ženska

Senovčanka je v zadnjem času v Sloveniji dobro znana tudi po svojem angažmaju v gledališču, kjer je med drugim nastopala v monokomediji Jamska ženska. Gre za izjemno priljubljeno predstavo, ki temelji na delu Roba Beckera Defending the Caveman, in je svetovni fenomen, saj raziskuje univerzalne razlike med spoloma na humoren in pristen način. Predstava je polna smeha, življenjskih situacij in opazk, s katerimi se lahko identificira skoraj vsak.

malice v posavju 1

Torek
Padavine
6.2°C / 1.1°C
Veter: 8 km/h
Sreda
Dež
5.1°C / 3.8°C
Veter: 16.9 km/h
Četrtek
Dež
6°C / 3.7°C
Veter: 16.6 km/h
Petek
Megla
10.2°C / 1.4°C
Veter: 3.9 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak nek fakulteta za energetiko logo siv 1 avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Icon malice

Malice v Posavju

Preverite ponudbo malic v Posavju in izberite, kaj boste danes okusili.

 

Icon kamera

Spletne kamere

Preverite trenutno dogajanje v Posavju v živo, kjerkoli že ste.

 

Icon oglasevanje

Oglaševanje na portalu

Povečajte prepoznavnost svojega podjetja z oglasi na našem portalu.

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!