X
TOR
18° 29°
SRE
15° 22°
ČET
12° 17°
NEKtemperatura 16,6 °Cvlažnost 98,5 %veter 0,91 m/stlak 996 mbarstopnja doze 93,2 nSv/h
SAVA118,7 m³/s pretoktemperatura 17,3 °CKRŠKOtemperatura 17,9 °Cvlažnost 90,2 %veter 1,28 m/sstopnja doze 76,0 nSv/h
Vnesi kodo za adwords...
Kot so sporočili iz Slovenske vojske, je v torek, 14. marca, v zračnem prostoru Republike Slovenije in na letališču Cerklje ob Krki potekala vaja »Spiders Web«.
Vnesi kodo za adwords...

Vaja vojaških specialcev na letališču v Cerkljah ob Krki

BREŽICE Vajo je v sodelovanju s 15. polkom vojaškega letalstva vodil Center za nadzor in kontrolo zračnega prostora (16. CNKZP) in kot dodajajo, so v sklopu aktivnosti pripadniki Specializirane enote vojaške policije (SEVP) izvedli nalogo reševanja pilota s Posebno enoto za specialno taktiko (PEST), z ostrostrelci, s psom za odkrivanje eksploziva, z oddelkom za protibombno zaščito in s pogajalko kriminalističnega oddelka.

Fotogalerija (Foto: Slovenska vojska):

Onesposobili ugrabitelje in rešili zajetega pilota

Kakor so še sporočili po končani vaji, so po neuspelih pogajanjih pripadniki PEST in ostrostrelci onesposobili ugrabitelje ter rešili zajetega pilota. Pripadniki Oddelka za protibombno zaščito so ob pomoči psa odkrili in potrdili sumljivo napravo in jo uničili z vodnim topom.

Vnesi kodo za adwords...
malice v posavju 1
Torek
Padavine
28.9°C / 17.6°C
Veter: 22.7 km/h
Sreda
Padavine
21.5°C / 14.9°C
Veter: 19.2 km/h
Četrtek
Padavine
17.4°C / 11.5°C
Veter: 8.1 km/h
Petek
Megla
21.1°C / 8.4°C
Veter: 8 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak

     

    nek

     

    fakulteta za energetiko logo siv 1

     

    avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!