X
ČET
16° 25°
PET
11° 25°
SOB
11° 30°
NEKtemperatura 15,7 °Cvlažnost 100,0 %veter 1,47 m/stlak 1.001 mbarstopnja doze 86,9 nSv/h
SAVA100,5 m³/s pretoktemperatura 19,2 °CKRŠKOtemperatura 16,7 °Cvlažnost 100,0 %veter 1,82 m/sstopnja doze 69,6 nSv/h
Vnesi kodo za adwords...
Na Raki so zaključili s prvo fazo gradnje kanalizacije in čistilne naprave ter pridobili gradbeno dovoljenje za drugo fazo. Več v nadaljevanju.
Vnesi kodo za adwords...

Zaključili s prvo fazo, kmalu sledi druga

Kot so sporočili z Mestne občine Krško , se je prva faza gradnje kanalizacije in čistilne naprave na Raki začela februarja in končala novembra letos. "Obsegala je gradnjo 718 metrov fekalne kanalizacije, 879 metrov meteorne kanalizacije in rastlinske čistilne naprave. V novembru je bilo pridobljeno gradbeno dovoljenje za 2. fazo, ki bo obsegala gradnjo 2.892 metrov fekalne kanalizacije, 346 metrov meteorne kanalizacije, 262 metrov tlačnega voda ter dveh črpališč fekalne kanalizacije," dodajajo v sporočilu. Z izgradnjo naj bi zaključili v letu 2024.

Fotogalerija (Foto: Mestna občina Krško):

 

Vnesi kodo za adwords...
malice v posavju 1
Četrtek
Oblačno
24.5°C / 16.3°C
Veter: 10.8 km/h
Petek
Oblačno
25.2°C / 10.8°C
Veter: 7.9 km/h
Sobota
Oblačno
30.1°C / 10.9°C
Veter: 5.9 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak

     

    nek

     

    fakulteta za energetiko logo siv 1

     

    avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!