Četrtek, 28. marec 2024
17.10.2022
11:24
NK Krško, Antuš Brdik
V 12. krogu 2. slovenske nogometne lige so krški nogometaši gostovali v Novem mestu pri Krki. Dolenjsko-posavski nogometni derbi se je končal z zmago domačinov.

Peti letošnji poraz

NOVO MESTO Krčani so se z gostovanja v Novem mestu vrnili brez točk. Rezultat prvega polčasa je v 44. minuti z edinim zadetkom v prvih 45 minutah postavil nekdanji član Krškega Ejup. V drugem polčasu je prednost domačinov 60. minuti povišal Kapitanović, končni rezultat 3:0 pa je v drugi minuti sodnikovega dodatka postavil Marijanović.

Zdaj na gostovanje v Velenje

Po 12. krogu so krški nogometaši s tremi zmagami, tremi neodločenimi rezultati, petimi porazi ter tekmo manj na 11. mestu drugoligaške lestvice. V naslednjem krogu bodo gostovali v Velenju, nato pa jih čakata dve domači tekmi - v sredo, 26. oktobra, zaostala tekma z Roltek Dobom in v ponedeljek, 31. oktobrat, tekma 14. kroga proti Iliriji 1911.

NK Krka : NK Krško