V Posavju 4.2° C Petek, 26. 2024
15.11.2022
09:39
Krčani so v 16. krogu 2. slovenske nogometne lige gostovali pri ekipi Aluminija, drugouvrščeni ekipi na ligaški lestvici. In izgubili še devetič letos.

Aluminij : NK Krško
2:0 (2:0)

Semafor:

• 1:0 - 28. min. - Frešer (Aluminij)
  • 2:0 - 44. min. - Brest (Aluminij)

Aluminij:
Banić, Martić, Crnčec, Frešer (od 66. Gorenak), Skiba (od 89. Baskera), Marinšek (od 87. Medved), Jagić, Katuša (od 66. Borovnik), Munić, Brest (od 87. Kmetec), Koblar.

NK Krško:
Goričar, Lesjak, Marinić (od 87. Arapović), Shimba Olamba (od 89. Ribič), Barišić (od 66. Bogolin), Kunštić, Brekalo (od 66. Stopar), Lovrić (od 46. Regović), Petrak, Rudonja, Gordić.

Deveti letošnji poraz

Krčani so v soboto v Aluminiju izgubili še devetič letos. Domači so povedli v 28. minuti po zadetku Frešerja, minuto pred koncem prvega polčasa je prednost povišal Brest in z rezultatom 2:0 se je prvih 45 minut srečanja tudi končalo. V drugem delu zadetkov ni bilo, tako da se je srečanje končalo z rezultatom s konca prvega polčasa.

Do konca jesenskega dela še dva kroga

Po devetem porazu Krčani ostajajo na 14. mestu drugoligaške lestvice, do konca jesenskega dela sta še dva kroga. V nedeljo bo v Krškem pomembna tekma z ekipo Brinje Grosuplje, zadnjo ekipo na lestvici, v petek, 25. novembra, pa gostujejo pri ekipi lendavske Nafte.