V Posavju N/A° C Četrtek, 18. april 2024
05.09.2022
09:31
NK Krško
Po 6. krogu 2. slovenske nogometne lige so krški nogometaši padli na 14. mesto drugoligaške lestvice. V Slovenski Bistrici so bili boljši domačini.

Kety Emmi & Impol Bistrica : NK Krško
2:1 (1:0)

Semafor:

• 1:0 - 2. min. - Kapun (Kety Emmi & Impol Bistrica)
  • 1:1 - 57. min. - Lovrić (NK Krško)
  • 2:1 - 81. min. - Havelka (Kety Emmi & Impol Bistrica), 11m

Kety Emmi & Impol Bistrica:
Dabanovič, Vidmar, Klašnja, Kujović (od 76. Rozman), Bračko (od 44. Panić, od 76. Panić), Ferčič, Havelka, Koprivc (od 46. Džumhur), Ploj, Šlamberger, Kapun (od 41. Maher).

NK Krško:
Goričar, Lesjak (od 86. Ž. Ribič), Musa (od 52. Lovrić), Rudonja, Hanžek, Olamba, Antunović, Brekalo, Kunštić, Petrak, Arapović (od 66. Barišić).

Tretji letošnji poraz

Krčani so se z gostovanja v Slovenski Bistrici vrnili brez točk. V 2. minuti srečanja je krško obrambo presenetil Kapun, s tem rezultatom se je prvi polčas tudi zaključil. V drugem polčasu je v 52. minuti Lovrić zamenjal Muso in se pet minut pozneje vpisal med strelce, ko je izenačil na 1:1. Do 81. minute ni bilo sprememb, nato pa je Havelka z enajstmetrovke poskrbel za drugo letošnjo zmago Bistričanov in tretji poraz Krčanov.

V soboto v Krškem Prekmurci

Krški nogometaši bodo v naslednjem krogu v soboto doma gostili ekipo Beltinci Klima Tratnjek.