V Posavju 4.4° C Četrtek, 25. 2024
16.05.2023
13:15
V nedeljo se je v Celju potekalo državno prvenstvo v taekwondoju v WT olimpijski verziji.

Leni Bizjak državna prvakinja

In še štiri srebrne medalje

BREŽICE Fight Club Shony je nastopil v 34 kategorijah, klubska bera pa je tokrat bogatejša za eno zlato, 4 srebrne in 10 bronastih medalj. Naslov državne prvakinje je v kategoriji kadetinj do 47kg osvojila Leni Bizjak, srebrne medalje so osvojili Matej Zagmajster (mlajši kadeti do 36kg), Izak razpotnik (kadeti do 53kg), Maša Debelak (kadetinje do 59kg) in Nik Grozina (kadeti do 41kg).

10 bronastih medalj

Bronaste medalje so osvojile Donni Vaš (kick deklice 2017/18), Janisu Vašu (kick dečki 2017/18), Mihi Tomšetu (mlajši kadeti do 33kg), Leo Dujmoviču Omrzelu (mlajši kadeti do 39kg), Ladeji Rožman (mlajše kadetinje do 36kg), Ajdi Penič (mlajše kadetinje do 30kg), Leonu Janžiču (kadeti do 57kg), Anžetu Pečarju (kadeti do 57kg), Matiji Župancu (kadeti do 45kg) in Aneju Bibiču (kadeti do 37kg).

Prvič na državnem prvenstvu v taekwondoju

"Na državnem taekwondo prvenstvu so naši člani nastopili prvič, vsi v kategoriji borb in prav vsak do njih se je boril konkurenčno, hrabro in ponosni smo na vsakega od njih. Veliko zahvalo izrekamo tudi vsem našim sponzorjem in donatorjem, ki nesebično podpirajo naš podmladek ter seveda njihovim staršem, ki jim stojijo ob strani," so zapisali v sporočilu.

Fotogalerija (Foto: Fight club Shony):