X
ČET
18°
PET
17°
SOB
17°
Vnesi kodo za adwords...
V sklopu izbornega cikla reprezentantov za udeležbo na Otroškem balkanskem prvenstvu 2025 so bile to prve priprave širšega izbora.
Vnesi kodo za adwords...

V soboto, 28. 9. 2024, so v Ljubljani potekale priprave otroške reprezentance, ki se jih je na povabilo Karate zveze Slovenije udeležilo kar deset mladih perspektivnih karateistov Karate kluba Brežice, in sicer Gaja Štern, Amelie May Žičkar, Evelyn Joy Žičkar, Angelika Li Žičkar, Sofia Popijač, Aria Zofič, Eva Strgar, Gašper Štern, Vanessa Volčanjšek Tomažin in Taj Skukan. V sklopu izbornega cikla reprezentantov za udeležbo na Otroškem balkanskem prvenstvu 2025 so bile to prve priprave širšega izbora. 

V dopoldanskih in popoldanskih treningih so kataši pod vodstvom reprezentančnih trenerk za kate Pie Cesar in Lidije Božič Mrkonjić predano vadili in izpopolnjevali izbrane kate in posamezne tehnike. Nadobudna brežiška borca Vanessa Volčanjšek Tomažin in Taj Skukan pa sta se prav tako udeležila dveh treningov pod vodstvom reprezentančnih trenerjev za borbe, Lejle Ašanin in Jerneja Blatnika.

Vir: Karate klub Brežice

malice v posavju 1
Četrtek
Oblačno
17.8°C / 6.8°C
Veter: 9.4 km/h
Petek
Padavine
16.8°C / 6.5°C
Veter: 10 km/h
Sobota
Oblačno
17°C / 5.8°C
Veter: 18 km/h
Nedelja
Megla
17.9°C / 3.2°C
Veter: 7.9 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak nek fakulteta za energetiko logo siv 1 avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!