Četrtek, 28. marec 2024
20.10.2022
09:22
NK Brežice 1919 Terme Čatež
Brežiški nogometaši so se v sredo poslovili iz pokalnega tekmovanja, v Velenju so jih premagali rudarji z visokih 10:0.

Rudar Velenje : NK Brežice 1919 Terme Čatež
10:0 (9:0)

Rudar Velenje:
Biuk (od 46. Sekulić), Borden, Verbič, Bićanić, Kosić (od 46. Majcenovič), Vošnjak, Kočar, Wirekoh, Omladič (od 46. Jovanović), Karabatić (od 64. Spudić), Baruca (od 55. Bošković).

NK Brežice 1919 Terme Čatež:
Mijoković, Juhart (od 68. Planinc), Urek (od 68. Vrstovšek), Dimitrovski, Božić, Črpič, Hervol, Kustrin, Sirk, Geč (od 46. Irmančnik), Lipec (od 46. Ibričić).

Devet zadetkov že v prvem polčasu

VELENJE Brežičani so v 2, krogu Pokala MNZ Celje za Pokal Pivovarne Union gostovali v Velenju in izgubili z visokih 10:0 (9:0). Že v prvem polčasu so domačini napolnili mrežo Mijokovića, Omladič je v 3. in 10. minuti dosegel prva dva od svojih štirih zadetkov v prvem polčasu, do konca polčasa pa so zadeli še Borden, Vošnjak, Verbič in Kosić, Urek je v 28. minuti zatresel svojo mrežo. V drugem polčasu je v 53. minuti edini zadetek dosegel Majcenovič.