V Posavju 3.8° C Sobota, 27. 2024
16.11.2022
08:24
MRK Krka : RK Dobova, 1. liga
Na sobotni tekmi v gosteh proti ekipi Moškega rokometnega kluba Krka iz Novega mesta so dobovski rokometaši izgubili z rezulatom 30:25.

Dobovčani poraženi v Novem mestu

NOVO MESTO Dobovski rokometaši so tekmo odlično začeli, saj so domačini prvič povedli šele v 26. minuti. Izenačen boj so zaključili s polčasom, kjer sta ekipi odšli na klopi z izenačenim rezultatom 15:15. V končnici tekme so Dobovčani popustili, srečanje se je končalo z zmago domačinov in rezultatom 30:25 (15:15).

Radanovič: "Mislim, da smo premagali sami sebe"

"Fantje, sploh v drugem polčasu, niso upoštevali vseh navodil. Naredili smo preveč napak, zgrešili smo veliko strelov, preveč je bilo tehničnih napak in mislim, da smo premagali sami sebe," je po tekmi povedal trener posavskega prvoligaša Damjan Radanovič.

Zdaj doma z Ormožani

V prihajajočem vikendu navijači in vodstvo domačega kluba od fantov pričakuje borbenost do zadnje minute. V dobovski dvorani bodo gostili ekipo RK Jeruzalem Ormož.