V Posavju 4.8° C Sreda, 24. 2024
04.11.2022
18:32
RK Dobova : RK Slovenj Gradec, 2. november
Dobovski rokometaši so v sredo v 7. krogu 1. slovenske rokometne lige gostili ekipo Slovenj Gradca.

Korošci boljši v Dobovi

Gostje iz Slovenj Gradca so že v prvih minutah pokazali, da so v Dobovo prišli po obe točki. Po hitrem vodstvu s 5:1 v 6. minuti srečanja so prednost držali do 26. minute, ko sta Nešič in Ferenčak z dvema zadetkoma poskrbela za priključek na 10:10. Domači so bo polčasu vodili z zadetkom prednosti, na semaforju je bilo 12:11. V drugem polčasu pa podoben scenarij iz prvega. V 40. minuti so gostje vodili s štirimi zadetki ob rezultatu 14:19, takšno prednost so imeli tudi deset minut pozneje ob rezultatu 23:19, da bi bilo na koncu 29:25.

"Preobrat nam ni uspel"

"Na žalost smo danes tekmo izgubili s slabim začetkom tako v prvem kot v drugem polčasu. V prvem polčasu smo se uspeli vrniti. Na začetku drugega polčasa so se gostitelji odlepili za 5 golov. Skozi drugi polčas smo jih lovili, ampak kljub borbi in bučnem spodbujanju domačih navijačev v dvorani, nam preobrat ni uspel," je po tekmi povedal najučinkovitejši domači igralec tekme Ignjat Nešič. Naslednjo sredo v Dobovo prihajajo Velenjčani.

RK Dobova : RK Slovenj Gradec
25:29 (12:11)