09:40
Celulozarji na tekmi v Kranju
Sedem plavalcev Plavalnega kluba Celulozar Krško je minuli vikend nastopilo na mednarodnem, že 38. Špelinem in Vesninem memorialu v Kranju.

Dve medalji in več osebnih rekordov

KRŠKO V konkurenci skoraj 400 tekmovalcev iz Slovenije, Turčije, Srbije, Češke, Albanije, Kazahstana, Ukrajine in Hrvaške so plavali odlično, osvojili dve medalji in odplavali kopico osebnih rekordov. Znova je na svoj talent opozorila kadetinja Ema Menoni, ki je v disciplini 100 mešano v konkurenci z leto starejšimi tekmicami zmagala, odlična 4. pa je bila še na 100 prsno. Izjemen nastop na 200 mešano je uspel mladinki Maši Vasiljevič, ki si je na 200 mešano priplavala 2. mesto, ravno tako v konkurenci z leto starejšimi dekleti, na 200 prosto pa je bila sedma.

Finalne nastope si je priborila še kadetinja Nina Tomše, na 200 prsno je zasedla 8., na 50 prsno pa končno 9.mesto. Z osebnimi rekordi so se izkazali tudi Anja Vrščaj, Živa Ribič Vene, Anej Krušič in Nejc Kapušin.

Fotogalerija (Foto: Plavalni klub Celulozar Krško):