06.09.2022
10:07
NK Posavje Krško
Posavski nogometaši so v 4. krogu 3. slovenske nogometne lige vzhod zabeležili dve zmagi, obe na domačem igrišču.

Za tretjeligaši je uspešen vikend

Sivonjić, Gorenc in Bučar za zmago nad Podvinci

Nogometaši NK Posavje Krško so v soboto na domačem igrišču s 3:0 (2:0) premagali ekipo iz Podvincev. V 38. minuti je domače v vodstvo popeljal Sivonjić, minuto pozneje je rezultat polčasa postavil Gorenc. V sedmi minuti nadaljevanja so gledalci videli še tretji zadetek v mreži gostov, v 52. minuti je zadel Bučar.

Tudi v Brežicah trije različni strelci

V Brežicah so v 27. minuti povedli gostje iz Cirkulan po zadetku Lipavška in odšli na polčas s prednostjo. Domači so se prebudili v drugem polčasu, v 62. minuti je sprva izenačil Cerjak, v 74. minuti je za vodstvo zadel Radovanić, minuto pozneje je nove tri točke potrdil Matos.

V naslednjem krogu Zavrč in Dobrovce

Člani NK Posavje Krško bodo v naslednjem krogu gostovali v Zavrču, Brežičani pa pri ekipi Premium Dobrovce.