V Posavju 17.9° C Sobota, 27. 2024
15.10.2023
13:36
POK Krško
V soboto, 14. oktobra, je članska ekipa POK Krško odprla novo sezono v državnem prvenstvu v odbojki z osupljivim preobratom.

Preobrat v Kranju

Ekipa je gostovala v Kranju, kjer se je pomerila z domačim Triglavom in dosegla prvo zmago v sezoni 2023/2024. Po zaostanku 2:0 v nizih so Krčanke prikazale izjemno borbenost in si na koncu priigrale zmago z rezultatom 3:2. Tekma se je začela težko za POK Krško. Domača ekipa Triglava je bila v prvih dveh nizih boljša, zmagala z 25:20 in 25:20, kar je dalo slutiti, da bo tekma morda hitro zaključena. Toda Krčanke so pokazale karakter in v tretjem nizu začele pisati zgodbo o preobratu. S 25:19 so osvojile tretji niz, s 25:15 četrti in s 17:15 peti, kar je bila prva zmaga v 2. odbojkarski ligi v novi sezoni.

Načrti za sezono 2023/2024

Ta zmagoviti začetek nakazuje, da ima POK Krško visoke ambicije za tekočo sezono. Klub ima jasno zastavljene cilje in načrte za celotno sezono, ki so po tovrstni zmagi dobili še dodaten zagon.Ta začetna zmaga je pokazala, da je ekipa pripravljena na izzive, ki jih prinaša sezona, in da bo v nadaljevanju prvenstva vredna vsakega obiska.