15.09.2022
13:34
NK Posavje Krško
V sredo so v tekmi 1. kroga pokalnega tekmovanja MNZ Celje nogometaši NK Posavje Krško v Krškem gostili velenjski Rudar in izpadli iz nadaljnega tekmovanja.

Velenjčani boljši od nogometašev NK Posavje Krško

KRŠKO Nogometaši NK Posavje Krško so se poslovili od pokalnega tekmovanja Medobčinske nogometne zveze (MNZ) Celje za Pokal Pivovarne Union. V Krškem so bili v sredo s 4:0 boljši nogometaši Rudarja iz Velenje. Drugoligaši so povedli v 12. minuti po zadetku Kanceljaka, v 29. minuti so vodili s 2:0, Kanceljak pa je bil v 33. minuti uspešen še v drugo, ko je postavil rezultat polčasa. Gostje so četrti zadetek dosegli v 80. minuti, ko je domačega vratarja Mihoriča premagal Martinović.

V 3. SNL vzhod so na 7. mestu

Posavci po petih krogih 3. slovenske nogometne lige vzhod na lestvici z osmimi točkami zasedajo sredino lestvice, so na 7. mestu.