V Posavju 8.5° C Četrtek, 25. 2024
27.02.2023
11:56
KMN Sevnica, futsal
Do konca prvenstva v 1. slovenski futsal ligi sta še dva kroga. Člani KMN Sevnica in ŠD Mlinše se bodo potegovali za dodatne kvalifikacije, zadnja ekipa na lestvici bo izpadla v 2. SFL.

Boj za 7. mesto in dodatne kvalifikacije

Sevničani so v petek v domači dvorani gostili ekipo FK Dobrepolje in po vodstvu ob polčasu z 2:1 izgubili s končnim rezultatom 5:3. Za Sevničane sta v prvem polčasu zadela Pirc in Žikar, v drugem delu je za 3:2 v 27. minuti zadel Drobne. A je bilo na koncu premalo za četrto letošnjo zmago.

V 2. ligo izpadejo osmi na lestvici

Sevniški malonogometaši imajo zdaj do konca prvenstva še dve tekmi, s Silikom na Vrhniki iz proti Škofijam v domači dvorani. Osmi z lestvice, ekipa ŠD Mlinše pa bo gostovala v Kobaridu in v domači dvorani gostila KMN Meteorplast Šic bar. Boj za 7. mesto, ki vodi v dodatne kvalifikacije za 1.SFL in 8. mesto za neposreden izpad v 2. slovensko futsal ligo bo tako še zelo zanimiv. Tekme se nadaljujejo 17. marca.