V Posavju 3° C Petek, 26. 2024
17.01.2023
17:27
Kostanjeviški odbojkarji
Kostanjeviški odbojkarji so v 14. krogu 1. B državne odbojkarske lige v domači dvorani gostili ekipo Šoštanj Topolšice.

14. krog 1. B državne odbojkarske lige

KOSTANJEVICA NA KRKI Osem krogov pred koncem prvenstva v 1. B državni odbojkarski ligi so kostanjeviški odbojkarji v domači dvorani gostili drugouvrščeno ekipo na ligaški lestvici, odbojkarje Šoštanj Topolšice. Gostje so zmagali z rezultatom 3:0, v prvem nizu so domačini prišli do 20 točk, drugi niz se je končal z rezultatom 25:14, v tretjem pa so Kostanjevičani povsem popustili in gostje so dobili niz z rezultatom 25:9.

V soboto še ena medsebojna tekma

Odbojkarje obeh ekip v soboto čaka še ena medsebojna tekma, tokrat v 15. krogu prvenstva. Kostanjevičani bodo naslednje domače srečanje odigrali v soboto, 28. januarja, ko v dvorano OŠ Jožeta Gorjupa prihajajo Novomeščani.