Torek, 19. marec 2024
21.03.2023
11:56
Odbojkarski klub Kostanjevica na Krki
Kostanjeviški odbojkarji so v 23. krogu 1. B državne odbojkarske lige, v četrtem delu tekmovanja, odigrali prvo tekmo. V soboto so gostovali na Brezovici.

Izgubili v petem nizu

Kostanjeviški odbojkarji so na Brezovici izgubili z rezultatom 3:2, odločil je peti niz. Kostanjevičani so dobili prva dva, prvega z rezultatom 26:24 in drugega s 25:20. Nato so tretjega s 25:23 dobili domačini, četrti se je končal domačinom v prid z rezultatom 25:17, v odločilnem petem nizu pa so Kostanjevičani osvojili 12 točk, na koncu so se zmaga veselili domači odbojkarji.

Nova priložnost že zvečer

Tekma 22. kroga bo že danes zvečer v kostanjeviški dvorani, srečanje se bo začelo ob 19.30 uri. Tudi tekma naslednjega kroga bo v Kostanjevici, v soboto v goste prihaja ekipa KEKOOprema iz Žužemberka.