V Posavju 5.1° C Četrtek, 25. 2024
03.04.2023
10:32
Kostanjeviški odbojkarji
Kostanjeviški odbojkarji so krog pred koncem potrdili boj za obstanek v 1. B državni odbojkarski ligi. V soboto so v Šempetru zabeležili peto letošnjo zmago, drugod zapovrstjo!

Še pred odločilno tekmo potrdil - borili se bomo za obstanek

Kostanjeviški odbojkarji so krog pred koncem prvenstva potrdili, da se bodo borili za obstanek v 1. B državni odbojkarski ligi. V soboto so v Šempetru s 3:1 premagali ekipo SIP Šempeter. Prvi niz so Kostanjevičani dobili z rezultatom 25:17, v drugem so bili s 25:23 boljši domačini, nato pa so kostanjeviški odbojkarji znova pokazali boljšo igro, tretji niz dobili z rezultatom 25:22 in četrtega s 25:23.

Pet točk prednosti pred sredino tekmo z Mislinjo

Posavci imajo tako pred sredino zadnjo tekmo končnice pet točk prednost pred ekipo Mislinje. Zadnja ekipa na lestvici bo v Kostanjevici na Krki gostovala v sredo in rezultat tekme ne bo spremenil stanja na lestvici. Kostanjevičani bodo po koncu 4. dela tekmovanja v 1. B ligi nato odigrali še dve tekmi za obstanek z drugouvrščeno ekipo 2. državne odbojkarske lige.