V Posavju 6° C Torek, 23. 2024
06.04.2023
18:13
Kostanjeviški odbojkarji
Kostanjeviškim odbojkarjem je v zadnjih treh krogih uspelo, kar jim prej ni v celotni sezoni. Redni del 1. B državne odbojkarske lige so zaključili s tretjo zaporedno zmago.

Kostanjevičani premagali Mislinjo

KOSTANJEVICA NA KRKI Kostanjeviški odbojkarji so v zadnjem krogu rednega dela 1. B državne odbojkarske lige v domači dvorani s 3:1 premagali ekipo Korvolley Mislinja. Prva dva niza so dobili domačini z rezultatom 25:20, v tretjem nizu pa so gostje povedli s 6:3, domačini so jih ulovili na 13:13 ter nato dvakrat povedli - s 18:16 in 20:18.

Tretji niz dobili gostje iz Mislinje

Ko je že kazalo, da se bo tekma zaključila v treh nizih, so gostje niz obrnili sebi v prid in ga dobili z rezultatom 25:23. V četrtem nizu so domači postavili piko na i, četrti niz dobili z rezultatom 25:19 ter potrdili tretjo zaporedno zmago v ligi in s tem 7. mesto na ligaški lestvici.