V Posavju N/A° C Sobota, 20. april 2024
07.11.2022
10:11
OK Kostanjevica na Krki
Kostanjeviški odbojkarji so v 1. B državni odbojkarski ligi v soboto zabeležili prvo letošnjo zmago, v domači dvorani so premagali ekipo Črnuče II.

Prva zmaga

KOSTANJEVICA NA KRKI Po petih krogih brez zmage so kostanjeviški odbojkarji v 6. krogu 1. B državne odbojkarske lige zabeležili prvi točki. Prvi niz je sicer z rezultatom 21:25 pripadel gostom iz Ljubljane, v naslednjih pa so domači odbojkarji pokazali pravi obraz. Drugi niz so dobili s 26:24 in tretjega z rezultatom 25:18.

Odločal je peti niz

V četrtem nizu je bil rezultat identičen kot v drugem, le da je ta niz pripadel igralcem iz Črnuč. V odločilnem petem nizu so domačini znova z dobro igro potrdili odličen večer, niz dobili z rezultatom 25:10 in veselje ob prvih dveh točkah v ligi se je lahko začelo.

Zdaj gostijo ekipo Šoštanja

Kostanjevičani naslednjo soboto čaka že nova ligaška tekma, v Kostanjevico prihaja ekipa Šoštanj Topolšice.