V Posavju 4.2° C Petek, 26. 2024
19.12.2022
11:17
POK Krško 3. DOL zahod
Odbojkarice Posavskega odbojkarskega kluba Krško še naprej zelo uspešno igrajo v 3. državni odbojkarski ligi zahod. Po devetih krogih in polovici prvenstva še ne poznajo poraza.

Odbojkarice še ne poznajo poraza

Članice Posavskega odbojkarskega kluba Krško po devetih krogih prvenstva v 3. državni odbojkarski ligi zahod ostajajo neporažene. V soboto so gostovale v Ljubljani pri ekipi Vital Ljubljana II, pri drugouvrščeni ekipi lige je bil zagotovo derbi tega kroga.

V devetih krogih oddale le dva niza

Krčanke so prvi niz dobile z rezultatom 25:14, drugega so nato s 25:23 osvojile domačinke, v tretjem in četrtem nizu pa so Krčanke pokazale, zakaj so vodilne na lestvici. Domačinkam so nato v 3. nizu dovolile 15 točk, v četrtem nizu pa 16 točk.

Liga se bo nadaljevala sredi januarja

Odbojkarice zdaj odhajajo na zaslužen počitek, liga se bo z 10. krogom nadaljevala 14. januarja, ko Krčanke gostujejo pri ekipi Triglav Kranj II v Kranju.