09:50
POK Krško, 3. liga
Odbojkarice Posavskega odbojkarskega kluba Krško nadaljujejo z odličnimi predstavami v 3. državni odbojkarski ligi zahod.

Po treh krogih še neporažene

NOVA GORICA Krške odbojkarice so v 3. krogu 3. državne odbojkarske lige zahod gostovale pri drugi ekipi GEN I Nova Gorica in zabeležile še tretjo letošnjo zmago. Prvi niz so dobile Krčanke s 25:17, drugega nato domačinke s 25:17, tretji in četrti niz pa sta nato znova pripadla Krčankam, oba sta se končala z rezultatom 25:21.

Na vrhu ligaške lestvice

Za novogoriško ekipo sicer nastopata tudi dve prvoligaški igralki, Posavke pa tako po treh krogih ostajajo neporažene in na vrhu ligaške lestvice. Odbojkarice bodo po krajšem premoru na igriščih znova naslednji vikend, v soboto, 12. novembra v Krškem gostijo ekipo Logatca.